Sziasztok!!
Tudom régen nem volt rész,de most se az fog következni.BOCSI!!
Már nagyon régóta gondolkodom azon,hogy ki kéne találnom valami új sárkányt vagy legalábbis ahhoz hasonlót.Az eredmény meg is született (Bár papíron jobban néz ki :D ).Tudom nem valami mestermű és van azért benne más sárkányból vett ötlet.Például a szarva.Na de nem is húzom tovább itt az új faj,aminek a Wingless nevet adtam.
Ja...hát igen.Papíron tényleg sokkal jobb. xD Na mind1 nézzétek el,nem vagyok tehetséges rajzoló.
És most egy ici pici jellemzést is írnék róla.
A fogaiban valamint a szemében is méreg van.Repülni nem tud,csak ugráláskor használja szárnyait.Mérete akkora mint egy fürge fullánk,de gyorsasága jóval meghaladja a másik fajt.Farkán lévő két kis villaszerű kampóval sokkal élesebben tudja bevenni a kanyarokat.Szeme rendkívűl éles.Ez a sárkány nem ragadozó,inkább gyümölcsökkel táplálkozik.
Ellenségei:
-siklósárkány
-szörnyennagy rémség
-ostorcsatt
-éjfúria
-dörgődob
-ölvész
-hólidérc
-haláldal
Ennyi lenne mára,köszönöm,hogy elolvastad,vagy ha legalább megnézted a kis rajzomat :) Megpróbálok minél hamarabb új részt hozni. :) Sziasztok!!

Tényleg nem lett valami fényes s rajz, de ne ezzel törődj hanem azzal, hogy letudtad írni a külsejét és sz ellenségeit, meghát persze a képességeit is
VálaszTörlésAz ellenségeinél nincs felsorolva a Forkatlan és a Gronkel
VálaszTörlésJa még a Fürgefullánk sincs felsorolva
VálaszTörlés