Most ugyan nem részt hoztam-,de az is kész lesz hamarosan-,de ez még is fontos! :) Amint pára,vagy elég sokan tudhatjátok,hogy HTTYD Fogatlan nemrégiben megosztott egy igen érdekes kampányt és úgy gondolom,hogy nekem is meg kell tennem,hiszen engem is érint ez a dolog,egyrészt azért,mert én is írok ilyeneket és nem is csak itt,hanem wattpad-en is mostmár.De igazából ebben most nem is én vagyok a lényeg.
Gondolom sokan vagytok akik imádnak fanfiction történetek olvasni,akár írni és pont ezért is indult el a kampány,hogy mégtöbb emberrel tudjuk megismertetni ezt a csodás kategóriát :) Én 100%-ig egyetértek a leírtakkal és támogatom és remélem,hogy ti is fogjátok :)
Az eredeti cikket elolvashatod itt: http://kissordeath-andreaszabo.blogspot.hu/2016/07/kampany-fanficekert.html?m=0
Ha támogatod a
kampányt csak annyit kell tenned, hogy:
- kirakod a plecsnit
- megosztod a cikket
- elterjeszted a fanfictiont
- olvasol fanfictiont
- írsz fanfictiont

Köszi, hogy elolvastad és kitetted :D
VálaszTörlés